HiKoki D10VSTNAZ fúrógép
450 W, 0-3200 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D10VSTNAZ
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Nagy nyomaték alacsony fordulaton is.
  • Bal-jobb forgásirány.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban: 10 mm
Furat Ø fában: 25 mm
Leadott teljesítmény: 450 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 3200 ford./perc
Tokmányméret: 0 - 10 mm