HiKoki D13VGWUZ fúrógép (kofferben)
710 W, 78.7 Nm, 0-600 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D13VGWUZ
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • nagy nyomaték alacsony fordulaton is
  • alumínium hajtóműház
  • gyorstokmány
  • bal-jobb forgásirány
  • fokozatmentes fordulatszám-szabályozás
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 710 W
Leadott teljesítmény: 380 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 600 ford./perc
Max. nyomaték: 78,7 Nm
Furat Ø acélban: 13 mm
Furat Ø fában: 40 mm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm