HiKoki D13VLWDZ fúrógép
860 W, 66.3 Nm, 0-1100/0-3000 ford/perc, alumínium ház (AHB)
Egységár (darab):
Cikkszám:
D13VLWDZ
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Robusztus és nagyon tartós alumínium ház (AHB).
  • Erős, 860 W motor: kb. 1,5-ször tartósabb a túlterheléssel szemben.
  • Szénkefe rotáció.
  • Elektronikus kapcsolóval és szabályozóval állítható sebesség; csúszókuplung.
  • Magas/alacsony fordulatszám váltó kapcsoló.
  • Puha markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban: 8 / 13 mm
Furat Ø fában: 25 / 40 mm
Leadott teljesítmény: 860 W
Üresjárati fordulatszám: 0-1100 / 0-3000/min
Max. nyomaték: 24,5 / 66,3 Nm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm