Dewalt DCBPSC0550 POWERSHIFT™ Li-ion akkumulátor töltő
Cikkszám:
DCBPSC0550
Márka:
Dewalt
Elérhetőség:
Rendelhető
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt POWERSHIFT™ akkus gépek, akkumulátorok, töltők
Leírás
ERŐS TÖLTÉS - 550 W-os teljesítmény.
GYORS TÖLTÉSI IDŐK – A DCPBS0554 egy óra alatt 100%-ra feltölthető.
KÉT LÉPCSŐS TÖLTÉS - a sebesség és a hőkezelés érdekében.
DUÁL LED TÖLTÉSJELZŐ - 80%-os és 100%-os töltöttséghez.
VÉDŐ GÖRGŐS HÁZ - a sokoldalú és maximális hordozhatóság érdekében.
AKKUMULÁTORZÁR – A szállítás biztonsága érdekében.
EGYSZERŰEN RENDEZHETŐ - Integrált kábelkezelő rendszer.
KÖNNYEDÉN INTEGRÁLHATÓ - Tough System 2.0 kompatibilis.
KÉNYELMES TÁROLÁS - Falra szerelhető talp.
Tápfeszültség: 230 V
Teljesítmény: 550 W
CE-jelölés: igen
Termék hossza: 503 mm
Termék szélessége: 343 mm
Termék magassága: 292 mm