18 V, 2 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor, TSTAK koffer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCN45RND2
Márka:
Dewalt
Dewalt 18 V Li-ion akkus szegezők, kapcsozók
Leírás
Bemutatás
  • 18V-os XR Li-Ion 2 sebességes zsindelyszögező kefenélküli motor.
  • Két választható sebesség optimalizálja a szögbelövő teljesítményét.
  • A kefenélküli technológia biztosítja az Ön számára a 19-45 mm-es zsindely szög belövését.
  • Az egyenkénti üzemmód pontos elhelyezést, a sorozat üzemmód gyors munkavégzést biztosít.
  • A nagyteljesítményű 5,0Ah-s XR akkumulátorok extra üzemidőt biztosítanak illetve kompatibilitást egyéb 18V-os XR készülékekkel.
  • A csökkentett rezgés illetve zaj paraméterek megfelelnek a munkavédelmi előírásoknak.
  • Hordozhatóság és sokoldalúság jellemzi.
  • Egyszerű mélységbeállítás számozott tárcsa segítségével.
  • Teljes rálátás a munkadarabra és a munkadarab felületének védelme a sérülésektől.
  • Az ergonomikus szerszámkialakítás lehetővé teszi a munkavégzést szűk helyeken.
  • A gáz nélküli üzemmód jelentős megtakarítást eredményez.
  • A szerszámnélküli hibaelhárítás csökkenti az állásidőt.
  • A kioldó kapcsoló megakadályozza a szögek véletlen kilövését.
  • Biztonsági megoldásként meggátolja a készülék elsütését amennyiben üres a tár.
Szállítási terjedelem
2 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
Töltő
Megfordítható heveder akasztó
Érintkezőcsúcs
TSTAK koffer
Technikai specifikációk
Akkumulátor: XR Li-Ion
Feszültség: 18 V
Szögátmérő: 3.1 mm
Tároló dőlése: 15 °
Szöghosszúság: 19 - 45 mm