Dewalt DCS7485T2 szénkefe nélküli akkus asztali fűrész (2 x 6.0 Ah Li-ion akkuval)
Ø210 mm, 54 V, 5800 ford/perc, 2 x 6.0 Ah Li-ion akkumulátor, táska (töltő és akku tárolására)
Egységár (darab):
Cikkszám:
DCS7485T2
Márka:
Dewalt
Dewalt 54 V Li-ion akkus asztali fűrészek
Leírás
Bemutatás
  • Hordozható asztali fűrész.
  • Nagyteljesítményű, kefenélküli 54 V-os motor megfelelő teljesítménytartalékkal.
  • Hordozható kivitel, a 610 mm-es vezető rendszer megfelelő vágáskapacitást biztosít nagyobb darabok méretre vágásához.
  • Precízen megmunkált alumínium-öntvény asztal.
  • Túlterhelés elleni védelemmel ellátott.
  • A gyorsrögzítő pontos és kényelmes beállítást tesz lehetővé.
Szállítási terjedelem
24 fogas SERIES 30® fűrészlap
Szögvezető
Fűrészlap rögzítő
Párhuzam vezető
Porelszívó csatlakozó
Tolófa
2 x 54V FLEXVOLT akkumulátor
1 x töltő
Táska (töltő és akkumulátor tárolásra)
Technikai specifikációk
Akkumulátor típus: Li-Ion
Feszültség: 54 V
Akkumulátor: FLEXVOLT 6.0 Ah
Fordulatszám: 5800 fordulat/perc
Fűrészlap átmérő: 210 mm
Fűrészlap furat: 30 mm
Szögvágás: 3° - 48° közt
Max. hosszvágás (jobb): 610 mm
Max. hosszvágás (bal): 318 mm
Max. vágásmélység 90°: 65 mm
Max. vágásmélység 45°: 45 mm
Asztal méret: 485 x 485 mm