HiKoki DH26PB2W1Z SDS-plus fúrókalapács (Hitbox kofferben)
830 W, 2.9 J, 2.8 kg
Cikkszám:
DH26PB2W1Z
  • SDS-plus befogás.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 830 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1100 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Egy ütés energiája: 2,9 J
Furat átmérő betonban: 26 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép nettó tömege: 2,8 kg
Gép hossza: 349 mm