HiKoki DN18DSLL2Z akkus sarokfúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 12 Nm, 0-1800 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DN18DSLL2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Apró fejrész a könnyebb hozzáférés érdekében.
  • Alsó funkcionális nyomókapcsoló.
  • LED megvilágítás.
  • Akkutöltöttség kijelző.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Tokmány: 1,5 - 10 mm
Maximum furat fában: 28 mm
Maximum futat acélban: 10 mm
Maximum facsavarméret: 5,1 x 38 mm