HiKoki UC18YSL3W0Z Li-ion akkumulátor gyorstöltő, 14.4-18 V
Egységár (darab):
Cikkszám:
UC18YSL3W0Z
Leírás
  • Iparági első: kompatibilis a generátorokkal alacsony hőfokú töltés (-10 °C-tól).
  • Jól látható, nagyméretű töltöttség kijelző lámpa és színes LED.
  • USB csatlakozó (5 V, 2 A).
Töltési idő:
18 V 1.5 Ah: 15 perc
18 V 2.0 Ah: 20 perc
18 V 2.5 Ah: 25 perc
18 V 4.0 Ah: 26 perc
18 V 5.0 Ah: 32 perc
18 V 6.0 Ah: 38 perc