HiKoki W18DA-W2Z akkus gipszkarton csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 0-5000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
W18DA-W2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus gipszkarton csavarozók
Leírás
  • LED lámpa: a beépített LED lámpa jól megvilágítja a felületet.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 5000 ford./perc
Befogás: 6,35 mm
Csavarméret: 4 mm
Csavarhossz (tárral): 57 mm
Gép hossza: 246 mm